Sold
2017 Infiniti QX80 Limited
| Stock Number: | 49 |
| VIN Number: | JN8AZ2NE8H9156616 |
| Mileage: | 63,098 miles |
| Efficiency: | 13 miles city / 19 miles hwy |
| Body Style: | 4WD |
| Exterior Color: | Black Sapphire Metallic |
| Interior Color: | Brown Saddle wood |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 5.6L V8 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2018 Honda CR-V EX L
| Stock Number: | 55 |
| VIN Number: | 7FARW2H8XJE095976 |
| Mileage: | 52,407 miles |
| Efficiency: | 27 miles city / 33 miles hwy |
| Body Style: | SUV |
| Exterior Color: | Forest Green Pearlcoat/Da |
| Interior Color: | Black |
| Drivetrain: | All-Wheel Drive |
| Engine: | 1.5L I4 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2012 Ford F-150 XLT
| Stock Number: | 38 |
| VIN Number: | 1FTFW1EFXCFC09582 |
| Mileage: | 66,643 miles |
| Efficiency: | 14 miles city / 19 miles hwy |
| Body Style: | Truck |
| Exterior Color: | Bright Red |
| Interior Color: | Grey |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 5.0 V-8 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2014 Ford F-150 XLT
| Stock Number: | 39 |
| VIN Number: | 1FTFW1ET0EKG00739 |
| Mileage: | 70,236 miles |
| Efficiency: | 14 miles city / 19 miles hwy |
| Body Style: | Pickup |
| Exterior Color: | Hunter Green |
| Interior Color: | Tan |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 3.5-L V-6 Turbo |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2017 Toyota RAV4 Limited
| Stock Number: | 35 |
| VIN Number: | 2T3DFREV7HW556984 |
| Mileage: | 69,928 miles |
| Efficiency: | 22 miles city / 28 miles hwy |
| Body Style: | All-Wheel Drive |
| Exterior Color: | Nighthawk Black Pearl |
| Interior Color: | Black |
| Drivetrain: | All-Wheel Drive |
| Engine: | 2.5-L L-4 DOHC 16V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2018 Infiniti Q50 LUXE
| Stock Number: | 33 |
| VIN Number: | JN1EV7AR4JM444105 |
| Mileage: | 84,002 miles |
| Efficiency: | 27 miles city / 32 miles hwy |
| Body Style: | All-Wheel Drive 3.0-T |
| Exterior Color: | Pearl White |
| Interior Color: | Black |
| Drivetrain: | All-Wheel Drive |
| Engine: | 3.0-L V-6 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2016 Chrysler 200 Limited
| Stock Number: | 25 |
| VIN Number: | 1C3CCCAB1GN140369 |
| Mileage: | 27,007 miles |
| Efficiency: | 23 miles city / 36 miles hwy |
| Body Style: | SEDAN |
| Exterior Color: | Pearl White |
| Interior Color: | Black |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 2.4-L L-4 DOHC 16V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2013 Mercedes-Benz E-Class Base
| Stock Number: | 50 |
| VIN Number: | WDDHF8JB4DA770322 |
| Mileage: | 71,300 miles |
| Efficiency: | 19 miles city / 29 miles hwy |
| Body Style: | Sedan |
| Exterior Color: | Titanium Silver Metallic |
| Interior Color: | Black |
| Drivetrain: | Rear-Wheel Drive |
| Engine: | 3.5L V6 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2011 Honda CR-V EX-L
| Stock Number: | 22 |
| VIN Number: | jhlre3h70bc012908 |
| Mileage: | 44,784 miles |
| Efficiency: | 21 miles city / 27 miles hwy |
| Body Style: | SUV |
| Exterior Color: | Mystic Blue Metallic |
| Interior Color: | Grey |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 2.4-L L-4 DOHC 16V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2012 Ford F-150 FX4
| Stock Number: | 26 |
| VIN Number: | 1FTFX1EF7CFB06973 |
| Mileage: | 117,773 miles |
| Efficiency: | 14 miles city / 19 miles hwy |
| Body Style: | SuperCab 6.5-Foot Bed 4WD |
| Exterior Color: | Dark Shadow Grey Clearcoat Metallic |
| Interior Color: | Black |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 5.0-L V-8 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Contact Impeccable Autos
16191 Round Lake Blvd Nw
Andover, MN 55304
Phone: 612-310-0278
View Map
Print Listing
TESTIMONIALS
-
The transaction was simple and the communication was excellent! I’ve owned the car for about a month now and it runs perfectly! I would have no problem purchasing another car from Noah and Impeccable Autos. AAA+++ Steve W - Eagan, MN
-
We feel very fortunate to have found a mechanically sound & impeccably detailed 2007 Ford Focus Wagon sold through this dealership. Noah was in contact with us minutes (8:30 p.m.) after we messaged him on his website. We arranged a next day appointment to trade our less than desirable vehicle and were not disappointed with his fair price & his effort to give a good used car a second chance. Noah really is providing a niche for those looking for honesty & integrity when buying a used car & we are grateful to work with such an outstanding good & caring man. Marilyn Herbert - Dousman
Copyright © Impeccable Autos
Car Dealer Websites provided by Motorcar Marketing