Sold
2014 Mercedes-Benz M-Class ML63 AMG
| Stock Number: | 1 |
| VIN Number: | 4jgda7eb6ea311480 |
| Mileage: | 116,650 miles |
| Efficiency: | 13 miles city / 17 miles hwy |
| Body Style: | Suv |
| Exterior Color: | Black |
| Interior Color: | Brown |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 5.5-L V-8 DOHC 32V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
2017 Volvo S90 T6 Inscription
| Stock Number: | 51 |
| VIN Number: | YV1A22ML1H1008624 |
| Mileage: | 84,479 miles |
| Efficiency: | 22 miles city / 31 miles hwy |
| Body Style: | All-Wheel Drive |
| Exterior Color: | Pearl White |
| Interior Color: | Black |
| Drivetrain: | All-Wheel Drive |
| Engine: | 2L I4 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
$19,295
View Details
2007 Honda Ridgeline RTX
| Stock Number: | 48 |
| VIN Number: | 2HJYK16367h533234 |
| Mileage: | 67,335 miles |
| Efficiency: | 16 miles city / 21 miles hwy |
| Body Style: | Truck |
| Exterior Color: | Titanium Silver Metallic |
| Interior Color: | Gray |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 3.5L V6 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
$16,695
View Details
2014 Mercedes-Benz GLK-Class GLK350
| Stock Number: | 52 |
| VIN Number: | WDCGG8JBXEG308956 |
| Mileage: | 74,578 miles |
| Efficiency: | 19 miles city / 25 miles hwy |
| Body Style: | SUV |
| Exterior Color: | Black Sapphire Metallic |
| Interior Color: | Black |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 3.5L V6 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
$14,995
View Details
2013 Honda CR-V EX
| Stock Number: | 41 |
| VIN Number: | 5J6RM4H58DL014567 |
| Mileage: | 125,378 miles |
| Efficiency: | 22 miles city / 30 miles hwy |
| Body Style: | 4WD 5-Speed Automatic |
| Exterior Color: | Space Gray Metallic |
| Interior Color: | Black |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 2.4-L |
| Transmission: | Automatic |
Price:
$13,295
View Details
2008 Jeep Compass Sport
| Stock Number: | 53 |
| VIN Number: | 1J8FF47W38D647452 |
| Mileage: | 34,790 miles |
| Efficiency: | 21 miles city / 25 miles hwy |
| Body Style: | 4WD 5-Speed Manual |
| Exterior Color: | Sport Red Metallic |
| Interior Color: | Grey |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 2.4L I4 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
$11,995
View Details
Sold
2013 Mercedes-Benz C-Class C300 4MATIC Sport
| Stock Number: | 2 |
| VIN Number: | Wddgf8ab1dr245683 |
| Mileage: | 70,850 miles |
| Efficiency: | 20 miles city / 27 - 29 miles hwy |
| Body Style: | Sedan |
| Exterior Color: | Titanium Silver Metallic |
| Interior Color: | Black |
| Drivetrain: | All-Wheel Drive |
| Engine: | 3.5-L V-6 DOHC 16V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
2012 Honda Accord LX-P
| Stock Number: | 38 |
| VIN Number: | 1HGCP2F4XCA173829 |
| Mileage: | 72,661 miles |
| Efficiency: | 23 miles city / 34 miles hwy |
| Body Style: | Sedan Automatic |
| Exterior Color: | Burgundy |
| Interior Color: | Tan |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 2.4-L L-4 DOHC 16V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
$11,495
View Details
Sold
2001 Audi A4 2.8
| Stock Number: | 10 |
| VIN Number: | waudh68d31a113955 |
| Mileage: | 40,005 miles |
| Efficiency: | 18 miles city / 26 miles hwy |
| Body Style: | Sedan |
| Exterior Color: | Off White |
| Interior Color: | Black |
| Drivetrain: | All-Wheel Drive |
| Engine: | 2.8-L V-6 DOHC 30V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2008 Lexus RX 350 Base
| Stock Number: | 3 |
| VIN Number: | 2t2hk31u48c087009 |
| Mileage: | 156,000 miles |
| Efficiency: | 17 miles city / 22 miles hwy |
| Body Style: | Suv |
| Exterior Color: | Satin Silver Clearcoat |
| Interior Color: | Black |
| Drivetrain: | All-Wheel Drive |
| Engine: | 3.5-L V-6 DOHC 24V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Contact Impeccable Autos
16191 Round Lake Blvd Nw
Andover, MN 55304
Phone: 612-310-0278
View Map
Print Listing
TESTIMONIALS
-
We feel very fortunate to have found a mechanically sound & impeccably detailed 2007 Ford Focus Wagon sold through this dealership. Noah was in contact with us minutes (8:30 p.m.) after we messaged him on his website. We arranged a next day appointment to trade our less than desirable vehicle and were not disappointed with his fair price & his effort to give a good used car a second chance. Noah really is providing a niche for those looking for honesty & integrity when buying a used car & we are grateful to work with such an outstanding good & caring man. Marilyn Herbert - Dousman
-
The transaction was simple and the communication was excellent! I’ve owned the car for about a month now and it runs perfectly! I would have no problem purchasing another car from Noah and Impeccable Autos. AAA+++ Steve W - Eagan, MN
Copyright © Impeccable Autos
Car Dealer Websites provided by Motorcar Marketing